Skriv ut 

Bracke Forest AB


  • Huvudkontor
Svedjegatan 11
84331 Bräcke,
Sweden

Telefon: +46-(0)693 10575
Web: http://www.brackeforest.com
Fax : +46-(0)693 10109
Email: info@brackeforest.com

Bracke Forest har tillverkat skogsbruksredskap och maskiner sedan 1922. Vi konstruerar våra maskiner så att de tar största möjliga hänsyn till mark- och miljövård, utan att ge avkall på ett tekniskt och ekonomiskt effektivt skogsbruk.

Beställ information

Fält med * är obligatoriska

Bracke Forest personal

Vi är här för att hjälpa dig. Kontakta oss gärna på telefon eller e-mail.
Kontoret är öppet måndag – fredag från 8:00 till 17:00. Söker du en återförsäljare utanför Sverige? Klicka på knappen.
Titta i återförsäljarlistan
Klas-Håkan Ljungberg
Klas-Håkan Ljungberg

VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR & EXPORTFÖRSÄLJNING

+46 (0)693 - 180 91

klas@brackeforest.com

Per Jonsson
Per Jonsson

EXPORTFÖRSÄLJNING EUROPA

+46 (0)693 - 180 96

per.jonsson@brackeforest.com

Simon Eurenius
Simon Eurenius

FÖRSÄLJNING SVERIGE

+46 (0)693 - 180 90

simon.eurenius@brackeforest.com

Jukka Alakorpi
Jukka Alakorpi

TEKNISK FÖRSÄLJNINGSCHEF

+46 (0)693 - 180 84

jukka.alakorpi@brackeforest.com

Ville Vihanto
Ville Vihanto

FÖRSÄLJNINGSCHEF, RESERVDELAR

+46 (0)693 - 180 93

ville.vihanto@brackeforest.com

Par Wallin
Pär Wallin

PRODUKTIONS- & INKÖPSCHEF

+46 (0)693 - 105 75

par.wallin@brackeforest.com